Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Взятие проб (образцов) товаров должностными лицами органа доходов и сборов для таможенного контроля и оформления: учет и налогообложение

АФ "Де Візу"
Вопросы-ответы от 14.07.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Де Візу»
Е-mail: info@devisu.kiev.ua
http://www.devisu.ua
Тел. (044) 279-00-00

? В яких випадках здійснюється взяття проб (зразків) товарів посадовими особами органу доходів і зборів в межах проведення процедур митного контролю та митного оформлення?

 

Частиною 1 ст. 356 МКУ визначено випадки взяття проб (зразків) товарів посадовими особами органу доходів і зборів в межах процедур митного контролю та митного оформлення з метою встановлення характеристик, визначальних для:

1) класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД;

2) перевірки задекларованої митної вартості товарів;

Опрос