Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В каком размере применяется штраф за ошибки в нескольких отчетах № 1ДФ – всего 510 грн. или за каждый отчет отдельно?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 28.03.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? На підприємстві буде проводитись планова документальна податкова перевірка. В разі якщо перевіряючими буде виявлено помилки при заповненні декількох звітів за формою № 1ДФ, то який штраф буде застосовано за п. 119.2 ПКУ: щодо кожного звіту окремо чи всього 510 грн. незалежно від кількості звітів, в яких виявляться помилки?

 

Положеннями п. 119.2 ПКУ передбачено, що неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 грн.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 1020 грн.

Тобто вищенаведеною нормою визначено перелік можливих порушень, за які передбачено відповідальність у вигляді штрафу, а також визначено розмір штрафу.

Опрос