Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Когда у ФЛП на едином налоге возникает доход: в день расчета карточкой (дата указана в квитанции платежного терминала) или в день поступления средств на его счет (дата указана в выписке банка)?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 03.02.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Курсор-Аудит»
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Фізична особа – підприємець на єдиному податку за ставкою 5 % займається роздрібною торгівлею непродовольчими товарами. При розрахунках карткою кошти від покупця надходять на рахунок ФОП із затримкою, оскільки платіжний термінал обслуговує інший банк. Коли у ФОПа виникає дохід: у день розрахунку (дата зазначена у квитанції терміналу для розрахунків платіжними картками) чи у день надходження коштів на рахунок ФОП (дата зазначена у виписці банку)?

 

При підрахунку доходу платника єдиного податку використовується касовий метод, тобто доходи суб'єкта господарювання платника єдиного податку – це зокрема доходи, отримані в грошовій формі (готівковій або безготівковій) (п. 292.1 ПКУ).

Згідно з п. 292.6 ПКУ датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі.           

Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» від 05.04.2001 № 2346-III визначено, що платіжний термінал – це електронний пристрій, призначений для ініціювання переказу з рахунка.

Опрос