Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли с 01.01.2014 г. заполнять графы налоговой накладной относительно номера свидетельства плательщика НДС?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 23.01.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Чи потрібно з 01.01.2014 р. заповнювати графи податкової накладної щодо номера свідоцтва платника ПДВ?

 

З 2014 року набрали чинності чергові зміни до ПКУ. Одним із нововведень стало скасування свідоцтв платників ПДВ.

Відповідно до нової редакції п. 183.11 ПКУ за запитом платника ПДВ контролюючий орган надає безоплатно та безумовно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, витяг з реєстру платників податку. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос