Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Возможно ли изменить размер алиментов, закрепленный в брачном договоре?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 24.01.2014
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Чи можливо змінити розмір аліментів, закріплений у шлюбному договорі?

 

Шлюбні договори набувають все більшого поширення в Україні. Доволі типовою є ситуація, коли подружжя (або особи, які планують укласти шлюб) у шлюбному договорі закріплюють умови щодо сплати аліментів на дитину у випадку розірвання шлюбу.

Відповідно до ст. 189 Сімейного кодексу України батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, в якому визначити розмір та строки виплати.

Опрос