Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В каком порядке будет осуществляться возмещение ЕСВ в соответствии с новым Законом о занятости?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 03.12.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? В якому порядку здійснюватиметься відшкодування ЄСВ відповідно до нового Закону про зайнятість?

 

Усі, напевно, чули про новий Закон України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI (далі – Закон про зайнятість), який покликаний подолати безробіття. Одним із заходів по сприянню зайнятості населення згідно з цим Законом є компенсація роботодавцю сплаченого ЄСВ із створених ним нових робочих місць та працевлаштованих недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці осіб.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону про зайнятість роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати (МЗП) за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців, за умови збереження зазначеного рівня заробітної плати, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 % суми нарахованого ЄСВ за відповідну особу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос