Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правомерно ли отражение в строке 24 декларации по НДС и в приложении 2 к ней сумм налогового кредита с датой возникновения в период свыше 1095 дней?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 05.11.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Підприємство – платник ПДВ отримало запит від податкового органу про надання пояснень щодо формування суми у рядку 24 «Залишок від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду» декларації з ПДВ та додатку 2 до декларації з ПДВ у зв’язку з тим, що враховані суми податкового кредиту з ПДВ, частково сформовані з періодів понад 1095 днів. У запиті зазначається, що це суперечить п. 102.5 ПКУ та пропонується самостійно виключити такі суми шляхом подання уточнюючого розрахунку.
 Яким чином реагувати на отримання такого запиту?

 

Опрос