Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли продавец – плательщик НДС при возврате предоплаты за непоставленный товар покупателю – неплательщику НДС уменьшить налоговые обязательства по этому налогу?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 04.11.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Покупець – неплатник ПДВ здійснив передоплату за товар на користь продавця – платника ПДВ. Продавець виписав податкову накладну за першою подією та нарахував податкові зобов’язання з ПДВ. Але потім покупець передумав отримувати товар і вимагає повернути грошові кошти.
Чи зможе продавець – платник ПДВ при поверненні передоплати без факту постачання товарів зменшити податкові зобов’язання з ПДВ з урахуванням вимог абз. 2 п. 192.2 ПКУ?

 

Опрос