Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применяются ли финансовые санкции при корректировке задекларированных показателей бюджетного возмещения?

АГ "Гарантия-Аудит"
Вопросы-ответы от 11.09.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська група «Гарантія-Аудит»
Е-mail: consulting@bestaudit.com.ua
http://www.auditgroup.com.ua
Тел.: (044) 228-97-55; факс: (044) 228-97-31

? Чи застосовуються фінансові санкції при коригуванні задекларованих показників бюджетного відшкодування?

 

Відповідальність за завищення задекларованої суми бюджетного відшкодування передбачена п. 123.1 ПКУ. В такому випадку на платника податку накладається штраф у розмірі 25 відсотків від завищеної суми бюджетного відшкодування, а при повторному порушенні протягом 1095 днів – штраф у розмірі 50 відсотків від такої суми. Однак слід звернути увагу, що вказані санкції застосовуються у випадку, якщо порушення виявив контролюючий орган.

А яка ж відповідальність передбачена для платника у випадку, якщо він самостійно виявив завищення суми бюджетного відшкодування?

Опрос