Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Надо ли юридическому лицу заполнять раздел IV в новой декларации по единому налогу за полугодие 2013 года?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 16.08.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Юридична особа є платником єдиного податку (четверта група). Чи потрібно заповнювати розділ IV в новій декларації за півріччя 2013 року?

 

Нагадаємо, що починаючи з півріччя 2013 року платники єдиного податку – юридичні особи подають декларацію за формою, затвердженою наказом МФУ від 21.12.2011 р. № 1688, з урахуванням змін, внесених наказом МФУ від 07.11.2012 р. № 1159.

Особливістю внесених змін (нової форми) є, зокрема, поява нового рядка 2 в розділі I податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи (далі – декларація), в якому поруч з кожним кварталом у звітному періоді слід робити позначку щодо групи платника єдиного податку (четверта чи шоста).

Виходячи з інформації, наведеної в запитанні, протягом півріччя 2013 року група платника єдиного податку – юридичної особи не змінювалась. Тобто в рядку 2 в графах про I та II квартали слід поставити позначки в колонках «IV гр.».

Іншою особливістю нової форми декларації є те, що, крім розділу II «Розрахунок податкового зобов'язання для платників єдиного податку IV групи», з’явились нові розділи III «Розрахунок податкового зобов'язання для платників єдиного податку VI групи» та IV «Зведена інформація щодо розрахунку податкового зобов'язання у разі переходу протягом календарного року на іншу групу платника єдиного податку*».

Безпосередньо назва розділу IV декларації підказує, що його слід заповнювати лише в разі переходу протягом календарного року на іншу групу платника єдиного податку. Якщо переходу на іншу групу не відбувалось, то і розділ IV декларації не заповнюється.

Опрос