Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как исправить ошибку в ф. № Д4, которая привела к занижению суммы ЕСВ, но размер зарплаты указан правильно?

АФ "Курсор-Аудит"
Вопросы-ответы от 02.08.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Курсор-Аудит»
Е-mail: office@cursor-audit.com
http://www.cursor-audit.com
Тел.: (057) 7-199-899, 7-147-050; факс 7-586-888

? Чи потрібно заповнювати рядок 6.4 таблиці 1 звіту по ЕСВ (форма № Д4) при виправленні помилки, яка призвела до заниження суми ЄСВ, але розмір заробітної плати був вказаний правильно?

 

Листом від 07.02.2013 р. «Опис формату звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» ПФУ надав роз'яснення щодо заповнення Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України (далі – Звіт). 

У згаданому листі безпосередньо вказано, що в рядку 6.4 таблиці 1 Звіту зазначається база нарахування єдиного внеску, на яку платником донараховано єдиний внесок. При цьому даний рядок не використовується у разі нарахування заробітної плати за попередні періоди, в тому числі у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, оскільки такі суми включаються в заробітну плату того місяця, в якому були здійснені їх нарахування (п. 4.3.3 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої постановою правління ПФУ від 27.09.2010 р. № 21-5).

Опрос