Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как рассчитать среднедневной заработок для выплаты компенсации за неиспользованные дни отпуска, если работник на протяжении расчетного периода не имел заработка за полный календарный месяц?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 02.08.2013
Утратил силу

? Як розрахувати середньоденний заробіток для виплати компенсації за невикористані дні відпустки, якщо працівник упродовж розрахункового періоду не мав заробітку за повний календарний місяць?

 

Якщо працівником не відпрацьовано календарного місяця з першого до першого числа, тобто немає розрахункового періоду, то нарахування середньої заробітної плати для виплати компенсації за невикористані дні відпустки проводиться з урахуванням п. 4 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. № 100 (далі – Порядок), виходячи з установленої йому в трудовому договорі тарифної ставки (окладу), – роз'яснює начальник відділу Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Неля Синько.

Обчислення середньої заробітної плати для нарахування компенсації за невикористану відпустку провадиться згідно з Порядком виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати компенсації за невикористані відпустки.

Якщо працівниками відпрацьовано менш як 12 календарних місяців, то обчислення середньої заробітної плати провадиться виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення до першого числа місяця, в якому виплачується компенсація за невикористані відпустки.

Опрос