Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По какой ставке удерживается налог с дивидендов, начисленных за 2010 год?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.07.2013

? У 2013 році податковий агент нараховує та виплачує дивіденди за 2010 рік. За якою ставкою утримується податок на доходи фізичних осіб?

 

Головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначає: відповідно до пп. 170.5.3 ПКУ дивіденди, нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав – резидентом, що є юридичною особою, оподатковуються за ставкою, визначеною у п. 167.2 ПКУ, крім дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, які згідно з пп. 153.3.7 ПКУ прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням.

При цьому п. 167.2 ПКУ передбачено, що ставка податку, яка становить 5 відсотків бази оподаткування, застосовується, зокрема, до доходу у вигляді дивідендів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос