Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как отразить в налоговом расчете ф. № 1ДФ начисленную, но не выплаченную арендную плату?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.07.2013
Утратил силу

? У першому кварталі поточного року підприємство нарахувало приватному підприємцю орендну плату, яку буде виплачено в другому кварталі.
Як відобразити в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ нарахування та виплату доходу в різних кварталах?

 

Головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначає: якщо дохід, який виплачується приватному підприємцю, отримується від здійснення ним підприємницької діяльності та таким приватним підприємцем надано копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності, то в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ заповнюються тільки графи 3 та 3а.

При цьому графа 3 «Сума виплаченого доходу» заповнюється у разі фактичної виплати доходу самозайнятій особі. Наприклад, якщо нарахування доходу було здійснено у лютому (I квартал), а виплату – у квітні (II квартал), то нарахована сума буде відображатись у графі 3а «Сума нарахованого доходу» за I квартал, а виплачена сума буде відображатися в графі 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку за ф. № 1ДФ за II квартал.

Опрос