Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли на лекарственные средства, которые не вошли в минимальный ассортимент, устанавливать торговую надбавку выше, чем предусмотрено постановлением № 955?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 21.06.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Чи можна встановлювати торговельну надбавку вищу, ніж встановлено постановою № 955 на лікарські засоби, вироби медичного призначення та супутні товари, які не увійшли до Національного переліку основних лікарських засобів та виробів медичного призначення і до обов’язкового мінімального асортименту? Як в цьому випадку дотримуватись вимог п. 39.15 ПКУ?

 

Постановою КМУ від 17.10.2008 р. № 955 встановлено регулювання цін у вигляді граничних розмірів торговельних надбавок:

1) на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) та обов'язкового мінімального асортименту (соціально орієнтованих) лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів, визначеного Міністерством охорони здоров'я, граничні постачальницько-збутові надбавки не вище ніж 10 відсотків оптово-відпускної ціни та граничні торговельні (роздрібні) надбавки виходячи із закупівельної ціни, що не перевищують такі розміри:

Закупівельна ціна, грн. 

Торговельна (роздрібна) надбавка до закупівельної ціни, % 

До 100 включно 

25 

Більше 100 до 300 включно 

23 

Більше 300 до 500 включно 

20 

Більше 500 до 1000 включно 

15 

Більше 1000 

10 

Опрос