Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В какой бюджет уплачивается НДФЛ при получении наследства (подарка) физическим лицом - нерезидентом, который не имеет налогового адреса на территории Украины?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.05.2013
Утратил силу

? До якого бюджету сплачується ПДФО при отриманні спадщини (подарунку) фізичною особонерезидентом, який не має податкової адреси на території України?

 

Згідно з п. 174.3 та п. 174.4 ПКУ особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.

Опрос