Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

На расчетный счет предпринимателя – плательщика единого налога поступило авторское вознаграждение – платеж в виде роялти. Есть ли основания для включения таких средств в доход и применения соответствующей ставки единого налога, установленной для третьей группы?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 12.04.2013
Утратил силу

? На розрахунковий рахунок підприємцяплатника єдиного податку надійшла авторська винагородаплатіж у вигляді роялті. Чи є підстави для включення таких коштів до доходу та застосування відповідної ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи?

 

Згідно із п. 292.11 ПКУ, до доходу не включаються отримані платником єдиного податку пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності, відповідає на поставлене запитання головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Надія Римарчук.

Тобто, у разі надходження на розрахунковий рахунок підприємця – платника єдиного податку платежів у вигляді роялті, сума таких платежів не включається до суми доходів, які є об'єктом оподаткування єдиним податком за ставкою, встановленою для третьої групи.

Опрос