Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Физическое лицо (резидент) владеет правом интеллектуальной собственности на торговую марку и передает право пользования юридическому лицу – резиденту. Являются ли платежи, которые выплачиваются юридическим лицом, роялти? Какие особенности налогообложения доходов, которые получает владелец торговой марки? Какая применяется ставка при налогообложении?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 12.04.2013
Утратил силу

? Фізична особа (резидент) володіє правом інтелектуальної власності на торгову марку і передає право користування юридичній особірезиденту. Чи є платежі, що сплачуються юридичною особою, роялті? Які особливості оподаткування таких доходів, що отримує власник торгової марки? Яка застосовується ставка при оподаткуванні?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Надія Римарчук зазначає: перелік об'єктів права інтелектуальної власності визначено ст. 420 ЦКУ. Зокрема, до об'єктів права інтелектуальної власності згідно з цією статтею належать комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки (знаки для товарів і послуг).

Опрос