Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Пользуйтесь справкой о доходах для заполнения декларации

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 08.05.2013
Утратил силу

Користуйтесь довідкою про доходи для заповнення декларації

 

Прес-служба Міндоходів України інформує: фізична особа для того, щоб отримати відомості про себе із Державного реєстру, звертається особисто або через уповноважену особу до органу ДПС. Це можна зробити за своїм місцем проживання, або за місцем одержання доходів, або за місцезнаходженням іншого об'єкта оподаткування.

Органи ДПС за заявою фізичної особи, зареєстрованої в Державному реєстрі, зобов'язані надати наявні в Державному реєстрі відомості щодо доходів фізичної особи за період не раніше ніж з першого кварталу 1998 р. Відомості з Державного реєстру надаються впродовж п'яти робочих днів з дня звернення фізичної особи.

Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають поза межами населеного пункту проживання, одержання доходів, місцезнаходження іншого об'єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до. будь-якої державної податкової інспекції. У такому разі строк видачі відомостей може бути продовжено до 10 робочих днів.

Опрос