Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Налогообложение роялти

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 12.04.2013
Утратил силу

Оподаткування роялті

 

? Компанія представляє на українському ринку торгові марки, під якими здійснюється продаж прав на використання об'єктів інтелектуальної власності. Таке представництво здійснюється на основі ліцензійних договорів, за якими ліцензіарами є, в тому числі і фізичні особирезиденти Росії. На користь таких нерезидентів здійснюється виплата роялті за користування правами інтелектуальної власності.
Яким чином мають оподатковуватися такі платежі та застосовуватися положення ст. 12 та ст. 22 Угоди між Урядом України і Урядом РФ? Яка сума податку має бути утримана з доходу нерезидента до виплати, у випадку, якщо ставка оподаткування доходів резидента Російської Федерації (ліцензіара за договором на користь якого здійснюється виплата) становить 6 % від отриманого доходу, а при цьому відповідно до положень ст. 12 Угоди, роялті, виплачені на його користь нашим підприємством оподатковується в Україні за ставкою 10 %?

Опрос