Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие зарегистрировало свое представительство за рубежом. Какие документы необходимы для таможенного оформления перевозки сельхозпродукции (как собственной, так и другого производителя) для ее дальнейшей продажи через такое иностранное представительство?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 15.04.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Підприємство зареєструвало своє представництво за кордоном. Які документи необхідні для митного оформлення перевезення сільгосппродукції (як власної, так і іншого виробника) для її подальшого продажу через таке іноземне представництво?

 

Відповідно до п. 23 ст. 4 МКУ митне оформлення – виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення. Згідно з ч. 8 ст. 257 МКУ митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється митними органами на підставі митної декларації, до якої декларантом залежно від митних формальностей, установлених цим Кодексом для митних режимів, та заявленої мети переміщення вносяться такі відомості, у тому числі у вигляді кодів:

Опрос