Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При начислении сумм за время ежегодного отпуска бухгалтерия допустила ошибку – начислила большую сумму. Как в таком случае провести отчисление из зарплаты для возврата излишне выплаченной суммы?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 21.02.2013
Утратил силу

? Під час нарахування сум за час щорічної відпустки бухгалтерія припустилася помилки – нарахувала більшу суму. Як у такому разі провести відрахування із зарплати для повернення зайво виплаченої суми?

 

Відрахування із заробітної плати можуть провадитись тільки у випадках, передбачених законодавством України. Зокрема, відповідно до ст. 127 КЗпП відрахування із заробітної плати працівників для покриття їх заборгованості підприємству, установі й організації, де вони працюють, можуть провадитися за наказом власника або уповноваженого ним органу для повернення сум, зайво виплачених унаслідок лічильних помилок, якщо працівник не оспорює підстав і розміру відрахування. У такому разі власник або уповноважений ним орган має право видати наказ про відрахування не пізніше одного місяця з дня виплати неправильно обчисленої суми, – зазначають фахівці Мінсоцполітики України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос