Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Распространяется ли требование о создании норматива рабочих мест для трудоустройства инвалидов на представительства иностранных компаний в Украине?

АФ "Норма"
Вопросы-ответы от 28.01.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «НОРМА»
Е-mail: norma@norma.ua
http://norma.ua
Тел./факс: (044) 331-17-40; 221-13-27

? Чи поширюється вимога про створення нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів на представництва іноземних компаній в Україні?

 

За визначенням, наведеним у ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.91 р. № 875-XII, вимога про встановлення нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів носить обов’язковий характер для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які використовують найману працю. 

Всі перелічені особи відносяться до двох видів роботодавців – юридичні особи та фізичні особи, які використовують найману працю. Відповідно, потрібно розглянути питання щодо віднесення представництв іноземних компаній до переліку осіб, згаданих у наведеній нормі Закону.

Опрос