Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должен ли арендатор помещения (комнаты) площадью 20 м кв. обеспечить для работников место для курения?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 03.01.2013
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? 1. Яким чином повинен орендар приміщення (кімнати) площею 20 м2 забезпечити для працівників місце для куріння? Чи може бути покладений обов’язок у відведенні спеціального місця для куріння на власника нерухомого майна, у якого орендується приміщення?
2. Чи може власник декількох будівель, розташованих поруч, створити одне загальне місце для куріння?
3. Чи може спеціальне місце для куріння розташовуватись на вулиці?
4. Яким чином потрібно розміщувати графічні знаки з написами «Куріння заборонено!» та «Місце для куріння»? Яка має бути їх кількість?

 

З 17.12.2012 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів». Зазначеним Законом передбачається внесення змін до ст. 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» (далі – Закон). Зокрема, посилено заборону куріння тютюнових виробів у певних місцях та змінено умови надання місць для куріння.

Опрос