Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Юридическое лицо – плательщик единого налога (четвертая группа) предоставляет медицинские услуги населению, в том числе забор биоматериала на анализ с последующей передачей этого материала в лабораторию, согласно договору по ценам лаборатории. В конце месяца лаборатория предоставляет счет на оплату со скидкой 30 %. Какая сумма подлежит обложению единым налогом в этом случае?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 09.01.2013
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Юридична особа – платник єдиного податку (четверта група) надає медичні послуги населенню, у тому числі забір біоматеріалу на аналіз із наступною передачею цього матеріалу до лабораторії, згідно з договором за цінами лабораторії. Наприкінці місяця лабораторія надає рахунок на оплату зі знижкою 30 %. Яка сума підлягає оподаткуванню єдиним податком у даному випадку?

 

Відповідно до пп. 2 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу доходом платника єдиного податку для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду у грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті.

Згідно з п. 292.4 ст. 292 Податкового кодексу у разі надання послуг, виконання робіт за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента).

Слід зазначити, що особливістю договорів комісії, як і договорів доручення, транспортного експедирування, агентських договорів є те, що за ними право власності на товар чи послугу не переходить до комісіонера (повіреного). За посередницькі послуги комісіонер (повірений) отримує винагороду від комітента (довірителя), яка і є його доходом.

Опрос