Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применяются ли штрафные санкции за непредоставление копии налоговой декларации экологического налога?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 04.01.2013
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи застосовуються штрафні санкції за неподання копії податкової декларації екологічного податку?

 

Пунктом 250.8 ст. 250 Податкового кодексу встановлено, що якщо місце подання податкових декларацій екологічного податку не збігається з місцем перебування на податковому обліку підприємства, установи, організації, громадянина – суб'єкта підприємницької діяльності, яким у встановленому порядку видано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, спеціальне водокористування та розміщення відходів, до органу ДПС, в якому зазначені суб'єкти господарювання перебувають на обліку, копії відповідних податкових декларацій подаються протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.

Пунктом 120.1 ст. 120 цього Кодексу передбачено накладення штрафу за неподання або несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків) платником податків або іншими особами, зобов'язаними нараховувати та сплачувати податки, збори.

Застосування штрафних санкцій за неподання копії податкової декларації Податковим кодексом не передбачено.

Опрос