Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Что должно указываться в строках «Вид гражданско-правового договора», «Дата гражданско-правового договора» и «№ гражданско-правового договора» налоговой накладной в случае, когда подтверждением совершения сделки является счет-фактура?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 28.12.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Що повинно зазначатись у рядках «Вид цивільно-правового договору», «Дата цивільно-правового договору» та «№ цивільно-правового договору» податкової накладної у разі, коли підтвердженням вчинення правочину є рахунок-фактура?

 

Обов'язковість заповнення рядка «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної передбачено пп. «и» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу.

Відповідно до ст. 205 Цивільного кодексу правочин може вчинятися усно або в письмовій формі.

У разі укладання договорів в письмовій формі в податковій накладній проставляються вид цивільно-правового договору згідно з Цивільним кодексом (договір купівлі-продажу, міни, підряду, надання послуг, перевезення тощо) за операцією, на яку виписується податкова накладна, а також дата складання договору та його номер.

Відповідно до ст. 207 Цивільного кодексу правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксовано в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони.

Згідно зі ст. 9 Закону про бухоблік первинні документи для надання їм юридичної сили і доказовості повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву підприємства, установи, від імені яких складено документ, назву документа (форми), дату і місце складання, зміст, обсяг та одиницю виміру господарської операції, посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення, особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Опрос