Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Физическое лицо – предприниматель на общей системе налогообложения осуществляет деятельность по техническому обслуживанию и ремонту транспортных средств (СТО). Необходимо ли приобретать торговый патент, если клиенты будут рассчитываться за оказанные услуги в безналичной форме?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 14.01.2013
Утратил силу

? Фізична особапідприємець на загальній системі оподаткування здійснює діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (СТО). Чи необхідно придбавати торговий патент, якщо клієнти будуть розраховуватися за надані послуги в безготівковій формі?

 

Головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Надія Римарчук зазначає: платні послуги для цілей р. XII ПКУ – діяльність, пов'язана з наданням побутових послуг для задоволення особистих потреб замовника за готівку, а також з використанням інших форм розрахунків, включаючи платіжні картки (пп. 14.1.151 ПКУ).

У Переліку платних побутових послух, для надання яких необхідно придбавати торговий патент, зазначено такий вид діяльності, як технічне обслуговування і ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів та мопедів за індивідуальними замовленнями, із зазначенням кодів видів послуг відповідно до Галузевого класифікатора «Класифікація послуг і продукції у сфері побутового обслуговування» (ГК 201-01-2001).

Опрос