Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие заключило с покупателем основной (рамочный) договор на поставку товара, в котором указаны предмет, общие условия поставки товара, права и обязанности сторон и пр. В соответствии с положениями указанного договора наименования, количество и цена товаров, а также условия и сроки поставки, порядок оплаты товаров определялись на основании дополнительных договоров. Реквизиты (дата, номер) какого договора, основного или дополнительного, должны указываться в налоговой накладной?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 13.12.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Підприємство уклало з покупцем основний (рамочний) договір на поставку товару, в якому зазначено предмет, загальні умови поставки товару, права та обов'язки сторін тощо. Відповідно до положень зазначеного договору найменування, кількість і ціна товарів, а також умови та строки поставки, порядок оплати товарів визначалися на підставі додаткових договорів. Реквізити (дата, номер) якого договору, основного чи додаткового, мають зазначатись у податковій накладній?

 

Обов'язковість заповнення рядка «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної передбачено пп. «и» п. 201.1 ст. 201 Податкового кодексу України.

Відповідно до ст. 205 Цивільного кодексу України правочин може вчинятись усно або у письмовій формі.

Статтею 1 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено, що договір – це усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція.

У разі укладання договорів у письмовій формі в податковій накладній проставляється вид цивільно-правового договору відповідно до Цивільного кодексу: договір купівлі-продажу (поставки, міни), дарування, підряду, надання послуг, перевезення тощо.

Опрос