Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как отразить в бухгалтерском и налоговом учете расходы в виде процентов по кредитному соглашению, заключенному в связи с приобретением ценных бумаг?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 13.12.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Підприємство придбало цінні папери у фінансової установи. Для розрахунку за них було укладено кредитний договір, за яким підприємство несе витрати у вигляді відсотків по кредиту.
Чи є вартість цінних паперів витратами відповідного звітного періоду та чи заповнюється в такому випадку рядок 1.2 додатка ЦП до Декларації з податку на прибуток?
Чи має право підприємство на включення до витрат нарахованих за звітний період відсотків по кредитному договору, згідно з п. 141.1 ПКУ?

 

Порядок оподаткування операцій з торгівлі цінними паперами встановлено п. 153.8 ПКУ, відповідно до якого платник податку веде окремий облік фінансових результатів операцій з цінними паперами в розрізі окремих видів цінних паперів.

Опрос