Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Указание новых кодов КВЭД в отчетности в органы ФСС НС

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Статьи от 29.11.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

Зазначення нових кодів КВЕД у звітності до органів ФСС НВ

 

До уваги страхувальників! У зв'язку із запровадженням нового Національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі – Класифікатор ДК-2010) внесено зміни до відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності, що подається до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України щороку до 25 січня року, наступного за звітним.

Згідно з нормами ст. 8 Закону про ЄСВ єдиний внесок для страхувальників-роботодавців встановлюється у відсотках до визначеної абзацом першим п. 1 частини першої ст. 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску (за винятком винагороди за цивільно-правовими договорами) відповідно до класів професійного ризику виробництва, до яких віднесено платників єдиного внеску, з урахуванням видів їх економічної діяльності.

Розподіл видів економічної діяльності за класами професійного ризику виробництва (додаток до Порядку № 237) розроблено на основі Класифікатора ДК-2010, чинного з 01.01.2012 р.

Опрос