Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какие льготы и кому предоставляются в соответствии с Законом «О стимулировании инвестиционной деятельности в приоритетных отраслях экономики с целью создания новых рабочих мест»?

АФ "Є.С.Аудит"
Вопросы-ответы от 15.11.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Є.С.Аудит»
Е-mail: office@yefimov-partners.com
http://yefimov-partners.com
Тел.: (044) 278-58-81

? Які пільги та кому надаються відповідно до Закону «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць»?

 

Відповідно до ст. 2 Закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» від 06.09.2012 р. № 5205-VI пріоритетними галузями економіки є галузі, спрямовані на забезпечення потреб суспільства у високотехнологічній конкурентоспроможній екологічно чистій продукції, високоякісних послугах, які реалізують державну політику щодо розвитку виробничого та експортного потенціалу, створення нових робочих місць.

Передбаченими цим Законом пільгами користуються суб’єкти господарювання при реалізації проектів, схвалених Кабінетом Міністрів України за поданням спеціально уповноваженого органу з питань державної підтримки інвестиційних проектів (орган поки що не створений), Ради міністрів АРК, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Для схвалення проект має відповідати таким вимогам:

Опрос