Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как учесть в среднем количестве всех работников в эквиваленте полной занятости работника, который находится в учетном составе предприятия и в то же время заключил гражданско-правовой договор с этим же предприятием? Как правильно отразить такого работника в формах государственных статистических наблюдений по труду?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 08.11.2012
Утратил силу

? Як урахувати в середній кількості всіх працівників в еквіваленті повної зайнятості працівника, який перебуває в обліковому складі підприємства і водночас уклав цивільно-правовий договір з цим самим підприємством? Як правильно відобразити такого працівника у формах державних статистичних спостережень з праці?

 

Показник середньої кількості працівників в еквіваленті повної зайнятості для прийнятих на роботу згідно з цивільно-правовими договорами визначається відповідно до п. 4.4.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 р. № 286 (далі – Інструкція). Тобто такі працівники ураховуються за кожен календарний день як цілі одиниці впродовж усього терміну договору, одержана сума ділиться на кількість календарних днів у звітному періоді, роз'яснює начальник відділу соціально-трудових відносин Департаменту статистики праці Державної служби статистики України Оксана Когут

Опрос