Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как оплатить работу 2 января 2012 г. сторожам детских дошкольных учебных заведений согласно КЗоТ и распоряжению Кабмина от 28.11.2011 г. № 1210-р «О переносе рабочих дней в 2012 году»?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 08.11.2012
Утратил силу

? Як оплатити роботу 2 січня 2012 р. сторожам дитячих дошкільних навчальних закладів згідно з КЗпП та розпорядженням Кабміну від 28.11.2011 р. № 1210-р «Про перенесення робочих днів у 2012 році»?

 

Проаналізувавши норми КЗпП, зокрема, абз. 3 ст. 67, фахівці Департаменту заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України: заступник директора Департаменту Тетяна Сташків та головний спеціаліст Віталіна Коркушко зазначили: якщо святковий або неробочий день (ст. 73 КЗпП) збігається з вихідним, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тому за графіком п'ятиденного робочого тижня з вихідними днями в суботу та неділю у 2012 р. вихідний день у неділю 1 січня переноситься на понеділок 2 січня, тобто 2 січня для працівників, які працюють за п'ятиденним робочим тижнем, є вихідним днем.

Опрос