Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По Инструкции о служебных командировках в пределах Украины и за границу работнику, который отбывает в командировку и возвращается в выходной день, предоставляется другой день отдыха. Обязан ли работодатель компенсировать работнику день отъезда и день приезда из командировки в соответствии со ст. 72, 73 и 107 КЗоТ?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.10.2012
Утратил силу

? За Інструкцією про службові відрядженні в межах України та за кордон працівникові, який відбуває у відрядження і повертається у вихідний день, надається інший день відпочинку.
Чи зобов'язаний роботодавець компенсувати працівникові день від'їзду і день приїзду з відрядження відповідно до ст. ст. 72, 73 і 107 КЗпП?

 

Згідно з чинним законодавством дні відпочинку (вихідні дні) не оплачуються, – відповідає на поставлене запитання начальник відділу Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Неля Синько.

Відповідно до п. 11 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59 (далі – Інструкція), якщо працівник відбуває у відрядження у вихідний день, то йому після повернення з відрядження в установленому порядку надається інший день відпочинку.

Опрос