Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начисляется ли работникам премия за дни пребывания в командировке?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.10.2012
Утратил силу

? Чи нараховується працівникам премія за дні перебування у відрядженні?

 

Проаналізувавши норми КЗпП, зокрема його ст. 121, начальник відділу Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Неля Синько зазначила: увесь період перебування у відрядженні є робочим часом працівника, за який має виплачуватися заробітна плата згідно з умовами трудового або колективного договору, в тому числі нараховуватися премії, якщо вони передбачені цими умовами, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим від середнього заробітку.

Якщо за період відрядження нараховано заробітну плату, нижчу від середньої заробітної плати, обчисленої згідно з нормами Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабміну від 08.02.95 р. № 100, тоді виплачується середня заробітна плата.

Опрос