Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В ІІІ квартале текущего года предприятие для ведения хозяйственной деятельности взяло в аренду помещение, которое находится в другом регионе. Нужно ли подавать уведомление по ф. № 20-ОПП в налоговый орган по местонахождению таких объектов?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.10.2012
Утратил силу

? У III кварталі поточного року підприємство для ведення господарської діяльності взяло в оренду приміщення, яке знаходиться в іншому регіоні. Чи потрібно подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП до податкового органу за місцезнаходженням таких об'єктів?

 

Головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила, що повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (об'єкт оподаткування), за ф. № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після його реєстрації, створення чи відкриття до органу ДПС за місцезнаходженням такого об'єкта (п. 8.4 Порядку обліку платників податків і зборів).

Згідно з п. 8.5 Порядку у разі зміни відомостей про об'єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження або стану об'єкта оподаткування, платник податків надає зазначене повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою інформацією до органу державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

Опрос