Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Осуществляется ли во время уплаты распределение по кодам бюджетной классификации сумм единого налога, штрафных санкций и пени, начисленных в декларации плательщика единого налога – юридического лица, в случае уточнения сумм единого налога за предыдущие отчетные периоды 2011 года?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.10.2012
Утратил силу

? Чи здійснюється під час сплати розподіл за кодами бюджетної класифікації сум єдиного податку, штрафних санкцій та пені, нарахованих у декларації платника єдиного податкуюридичної особи, у разі уточнення сум єдиного податку за попередні звітні періоди (в тому числі за звітні періоди 2011 року)?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила: cуми штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) зараховуються до бюджетів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки та збори (п. 113.1 ПКУ).

Суми пені зараховуються до бюджетів або державних цільових фондів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки (п. 131.3 ПКУ).

Опрос