Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Является ли нарушением осуществление предпринимателем в книге учета доходов записей на общую сумму дохода, полученного в течение квартала, а не по итогам каждого рабочего дня?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 10.10.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Приватний підприємець – платник єдиного податку (третя група за ставкою 5 %) протягом 2012 року в книзі обліку доходів здійснював по одному запису на останню дату кожного кварталу щодо загальної суми доходу, отриманого протягом кварталу. Чи є в цьому порушення, за яке може бути застосовано штраф, встановлений ст. 1641 КпАП з урахуванням листа ДПСУ від 17.04.2012 р. № 11206/7/17-1217?

 

Щодо відповідальності за ст. 1641 КпАП та листа ДПСУ.

Опрос