Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Облагается ли НДС передача резидентом – плательщиком НДС имущественных прав интеллектуальной собственности нерезиденту?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.10.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи оподатковується ПДВ передача резидентом – платником ПДВ майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту?

 

Згідно з пп. «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких відповідно до ст. 186 цього Кодексу розташоване на митній території України.

Підпунктом «а» п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу визначено, що місцем постачання послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності, створення за замовленням та використання об'єктів права інтелектуальної власності, у тому числі за ліцензійними договорами, а також надання (передачі) права на скорочення викидів парникових газів (вуглецевих одиниць) вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання, або (у разі відсутності такого місця) місце постійного чи переважного його проживання. Оскільки при постачанні резидентом послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту місцем постачання таких послуг є країна нерезидента, то така операція не є об'єктом оподаткування ПДВ.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос