Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как работающий пенсионер в июле 2012 г. обратилась в управление ПФУ относительно перерасчета моей пенсии, исходя из средней зарплаты в Украине за 2010 г. (1650,43 грн.), но мне объяснили, что перерасчет будет сделан из средней зарплаты за 2007 г. (1197 грн.) Правомерно ли это?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 02.10.2012

? Як працюючий пенсіонер у липні 2012 р. звернулася до управління Пенсійного фонду щодо перерахунку моєї пенсії виходячи із середньої зарплати в Україні за 2010 р. (1650,43 грн.), але мені пояснили, що перерахунок буде зроблений із середньої зарплати за 2007 р. (1197 грн.). Чи правомірно це?

 

Згідно з ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у тому разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії провадиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислено пенсію, – відповідають на поставлене запитання фахівці Пенсійного фонду України Олена Охріменко, Галина Архіпова, Олена Журавель.

На бажання пенсіонера перерахунок пенсії провадиться із заробітної плати за періоди страхового стажу, зазначені у ч. 1 ст. 40 цього Закону, із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який ураховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос