Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Помощь на оздоровление можно выплатить во время предоставления любой части отпуска или только во время предоставления основной непрерывной части отпуска не менее 14 календарных дней?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 02.10.2012
Утратил силу

? Допомогу на оздоровлення можна виплатити під час надання будь-якої частини відпустки чи лише під час надання основної безперервної частини відпустки не менш як 14 календарних днів?

 

Відповідаючи на запитання, заступник директора Департаменту заробітної плати та умов праці – начальник відділу Міністерства соціальної політики України Алла Литвин зазначила: згідно із ст. 12 Закону «Про відпустки» щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менш як 14 календарних днів.

У разі поділу щорічної відпустки на частини, допомога на оздоровлення може бути виплачена працівникові за заявою один раз на рік під час надання будь-якої з частин щорічної відпустки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос