Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеет ли право плательщик НДС зарегистрировать налоговую накладную в Едином реестре налоговых накладных позднее пятнадцатого календарного дня, следующего после дня ее выписки, если пятнадцатый день приходится на праздничный или выходной день?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 28.09.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи має право платник ПДВ зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних пізніше п'ятнадцятого календарного дня, що настає за днем її виписки, якщо п'ятнадцятий день припадає на святковий або вихідний день?

 

Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) здійснюється не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.

Згідно з п. 2 Порядку № 1246 внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або у розрахунку коригування, до Реєстру здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі до податкової служби з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру.

Операційний день триває з 00.00 до 23.00.

Враховуючи зазначене, реєстрацію податкових накладних у Реєстрі має здійснювати платник ПДВ не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Строк реєстрації податкових накладних в Реєстрі, якщо п'ятнадцятий день, що настає за днем їх виписки, припадає на святковий або вихідний день, не переноситься.

Опрос