Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

До 1 апреля 2011 года наше предприятие понесло расходы на приобретение сырья и материалов, которые не были включены в валовые расходы по первому событию в силу того, что не были использованы в хозяйственной деятельности и оставались на складе по состоянию на 1 апреля 2011 года. Реализация продукции, на изготовление которой были понесены такие расходы, состоялась в мае 2012 года. Можно ли учесть эти расходы в составе себестоимости реализованной продукции?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 30.08.2012
Утратил силу

? До 1 квітня 2011 року наше підприємство понесло витрати на придбання сировини та матеріалів, які не були включені до валових витрат за першою подією внаслідок того, що не були використані в господарській діяльності та залишалися на складі станом на 1 квітня 2011 року.
Реалізація продукції, на виготовлення якої були понесені такі витрати, відбулася в травні 2012 року. Чи можна врахувати ці витрати у складі собівартості реалізованої продукції?

 

Відповідаючи на запитання, заступник начальника відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко зазначила: витрати, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), пов'язуються з доходами від реалізації таких товарів (надання послуг, виконання робіт), у момент переходу права власності покупцеві (складання акта або іншого документа, який підтверджує виконання робіт або надання послуг). На дату відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг) продавець може у звітному періоді, в якому відбувся перехід права власності на товар покупцеві (складено акт або інший документ, який підтверджує виконання робіт або надання послуг), у складі витрат, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), врахувати балансову вартість запасів на складах, у незавершеному виробництві та залишках готової продукції станом на кінець звітного податкового періоду, що передував даті набрання чинності розділом III ПКУ.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос