Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

До 1 апреля 2011 года наше предприятие понесло расходы на приобретение сырья и материалов, которые не были включены в валовые расходы по первому событию в силу того, что не были использованы в хозяйственной деятельности и оставались на складе по состоянию на 1 апреля 2011 года. Реализация продукции, на изготовление которой были понесены такие расходы, состоялась в мае 2012 года. Можно ли учесть эти расходы в составе себестоимости реализованной продукции?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 30.08.2012
Утратил силу

? До 1 квітня 2011 року наше підприємство понесло витрати на придбання сировини та матеріалів, які не були включені до валових витрат за першою подією внаслідок того, що не були використані в господарській діяльності та залишалися на складі станом на 1 квітня 2011 року.
Реалізація продукції, на виготовлення якої були понесені такі витрати, відбулася в травні 2012 року. Чи можна врахувати ці витрати у складі собівартості реалізованої продукції?

 

Відповідаючи на запитання, заступник начальника відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко зазначила: витрати, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), пов'язуються з доходами від реалізації таких товарів (надання послуг, виконання робіт), у момент переходу права власності покупцеві (складання акта або іншого документа, який підтверджує виконання робіт або надання послуг). На дату відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг) продавець може у звітному періоді, в якому відбувся перехід права власності на товар покупцеві (складено акт або інший документ, який підтверджує виконання робіт або надання послуг), у складі витрат, що формують собівартість реалізованих товарів (виконаних робіт, наданих послуг), врахувати балансову вартість запасів на складах, у незавершеному виробництві та залишках готової продукції станом на кінець звітного податкового періоду, що передував даті набрання чинності розділом III ПКУ.

Опрос