Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Может ли физическое лицо – субъект предпринимательства начислять единый взнос в размере 8,41 % на заработную плату наемных работников – инвалидов?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 26.07.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи може фізична особа – суб'єкт підприємницької діяльності нараховувати єдиний внесок у розмірі 8,41 % на заробітну плату найманих працівників – інвалідів?

 

Пунктом 1 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ передбачено, що фізичні особи – підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою – підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), визначені платниками єдиного внеску.

Опрос