Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие получило аванс за будущую поставку свиней в феврале и выписало налоговую накладную. Отгрузка осуществлена в марте, причем цена и количество товара изменились. Как оформить расчет корректировки?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 18.07.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Підприємство отримало аванс за майбутню поставку свиней у лютому і виписало податкову накладну. Відвантаження здійснено в березні, причому ціна та кількість товару змінилися. Як оформити розрахунок коригування?

 

У разі якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадку повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або повернення постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника й отримувача підлягають відповідному коригуванню (п. 192.1 ст. 192 Податкового кодексу).

При коригуванні сум податкових зобов'язань відповідно до зазначеного пункту постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (за текстом – розрахунок коригування) у двох примірниках (оригінал і копія) за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної. Форму податкової накладної та додатків до неї затверджено наказом № 1379 (набрав чинності з 16.12.2011 р.).

Опрос