Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие издает журнал 4 раза в год (реализует журнал по подписке и продает по безналичному расчету). В журнале предоставляются рекламные услуги. Как исчислить в Декларации на прибыль доход от операционной деятельности предприятия, если оплата поступает в одном отчетном периоде, а акты выписываются в дни выхода номеров журнала на протяжении года?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 19.07.2012
Утратил силу

? Підприємство видає журнал 4 рази на рік (реалізує журнал по передплаті та продає по безготівковому розрахунку). В журналі надаються рекламні послуги. Як вирахувати в Декларації на прибуток дохід від операційної діяльності підприємства, якщо оплата поступає в одному звітному періоді, а акти виписуються в дні виходу номерів журналу протягом року?

 

Відповідно до п. 135.1 ПКУ доходи, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, включаються до доходів звітного періоду за датою, визначеною відповідно до ст. 137, на підставі документів, зазначених у п. 135.2 ПКУ.

Опрос