Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие занимается ремонтом вагонов. При составлении калькуляции себестоимости учитываются возвратные отходы (это комплектующие и детали, не подлежащие ремонту), которые вычитаются из суммы выполненных работ. В дальнейшем эти отходы реализуются как металлолом. В бухгалтерском учете данные операции отражаются два раза в доходы (первый – при оприходовании металлолома, как безвозмездно полученного, а второй – при реализации этого лома) и один раз в расходы – при реализации металлолома, как себестоимость запасов. Как данные операции отражаются в налоговом учете, а именно, сколько раз в доходы и сколько – в расходы?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 19.07.2012
Утратил силу

? Підприємство займається ремонтом вагонів. При складанні калькуляції собівартості враховуються поворотні відходи (це комплектуючі і деталі, які не підлягають ремонту), які віднімаються від суми виконаних робіт. Надалі ці відходи реалізуються як металобрухт. У бухгалтерському обліку ці операції відображаються двічі в доходи (перший – при оприбутковуванні металобрухту, як безоплатно отриманий, а другий – при реалізації) і один раз у витрати - при реалізації металобрухту, як собівартість запасів. Як ці операції відображаються в податковому обліку, а саме, скільки разів в доходи і скільки - у витрати?

 

Заступник начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Київській області Маріанна Богоділова зазначила: відповідно до пп. 135.5.4 ПКУ до інших доходів включають вартість товарів, робіт, послуг, безоплатно отриманих платником податку у звітному періоді, визначену на рівні не нижче звичайної ціни.

Опрос