Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Юридическое лицо заключило с клиентом два договора купли-продажи нефтепродуктов (один – розничная торговля, второй – оптовая). Клиент заплатил по договору оптовой торговли, а налоговую накладную на эту оплату ошибочно зарегистрировали с указыванием договора на розничную торговлю.

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 27.07.2012
Утратил силу

? Юридична особа уклала з клієнтом два договори купівлі-продажу нафтопродуктів (один роздрібна торгівля, другийоптова). Клієнт заплатив по договору оптової торгівлі, а податкову накладну на цю оплату помилково зареєстрували з вказанням договору на роздрібну торгівлю.

 

Заступник начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Київській області Стелла Павловська зазначає: відповідно до п. 18 наказу Мінфіну України від 01.11.2011 р. № 1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник товарів/послуг виписує розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної. При заповненні рядка «Вид цивільно-правового договору» розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної необхідно зазначати договір, на підставі якого здійснюється таке коригування.

Опрос