Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как выписывается налоговая накладная в случае получения нескольких авансовых платежей в течение одного дня от одного и того же покупателя по одному и тому же договору? Дело в том, что аванс от покупателя поступил дважды: утром и вечером. На каждый аванс выписана отдельная налоговая накладная. То есть выписаны 2 налоговых накладных датированные 1 днем. Отвечает ли это п. 201.7 НКУ, согласно которому налоговая накладная выписывается на сумму средств, поступивших на текущий счет как предварительная оплата?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 27.07.2012
Утратил силу

? Як виписується податкова накладна у випадку отримання кількох авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за одним і тим же договором? Справа в тому, що аванс від покупця надійшов двічі: зранку і ввечері. На кожен аванс виписано окрему податкову накладну. Тобто виписано 2 податкові накладні датовані 1 днем. Чи відповідає це п. 201.7 ПКУ, згідно з яким податкова накладна виписується на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата?

 

Проаналізувавши норми р. V ПКУ, Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мініфіну від 01.11.2011 р. № 1379, та Узагальнюючої податкової консультації щодо окремих питань відображення у податковому обліку з податку на додану вартість звітного періоду податкових накладних, виписаних у попередніх періодах, та формування на їх підставі податкового кредиту, затвердженої наказом ДПСУ від 16.02.2012 р. № 127,  заступник начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Київській області Стелла Павловська дійшла висновку, що у випадку отримання кількох авансових платежів протягом одного дня від одного і того ж покупця за один і той же товар в межах одного і того ж договору, не буде вважатися помилкою, коли постачальником буде виписана одна податкова накладна на загальну суму таких авансових платежів.

Опрос